Ogłoszenie

Wieszczyć o forum :). Albowiem im liczniejsza nasza zacna kompania, tym wspanialej jest razem.

#16 2009-08-27 20:17:19

Wilcze

Szlachcic

10232546
Zarejestrowany: 2009-08-21
Posty: 133
Punktów :   

Re: Przeklęty...? Obraz

Dłuższa patrzenie na ten obraz wywołało... trudno to określić. Nie tyle niepokój, co wewnętrzny chłód. Poczułam się trochę tak, jakbym połknęła kostkę lodu. Potem wieczorem trochę dziwnie mi się spacerowało z psem, ale poza tym jakoś nic się działo. Co do snów o nim, sam się nie przyśnił, ale za to sen był bardzo dziwny...


http://img18.imageshack.us/img18/3719/urlxmu.jpg

Offline

 

#17 2009-09-01 14:04:18

suicune94

Wieśniak

8002221
Call me!
Skąd: Pabianice
Zarejestrowany: 2009-09-01
Posty: 27
Punktów :   
WWW

Re: Przeklęty...? Obraz

Pierwsza reakcja jaką ukazałam podczas patrzenia na obraz to... strach. Nie wiem czemu, ale ten obraz mnie przeraził. o.O W nim jest coś niepokojącego, jakby coś miało nagle strasznego wyskoczyć z tej czarnej plamy. Albo te ręce jakby zaczęły się wić i gnać do mnie, by mnie udusić. D: Sam chłopiec przypomina mi z dużego czoła naszego nauczyciela do geografii, co również mnie zniesmaczyło. Lalka również działa na mnie negatywnie. Patrząc na nią mam wrażenie, jakby odbierała mi sens życia...
Może to głupie wyobrażenia i odczucia... ale na serio tak odczuwam ten obraz.

Offline

 

#18 2009-09-01 17:24:48

koń

Rycerz

Zarejestrowany: 2009-08-27
Posty: 65
Punktów :   
WWW

Re: Przeklęty...? Obraz

Czuję się, jakbym była w jakiejś scenie z filmu typu "The ring" albo "Darkwater"... boję się patrzeć dłużej, bo... nie chcę wiedzieć, co się stanie dalej ... mimo że to tylko (a może AŻ) obraz, który i tak się nie zmieni.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.sanum.pun.pl www.krwawi.pun.pl www.bialaczka.pun.pl www.antyk.pun.pl www.txcrashday.pun.pl