Ogłoszenie

Wieszczyć o forum :). Albowiem im liczniejsza nasza zacna kompania, tym wspanialej jest razem.

#1 2009-08-21 12:20:27

mortisza

Rzemieślnik

3653574
Skąd: Dom
Zarejestrowany: 2009-08-21
Posty: 30
Punktów :   
WWW

Co się śni

Mi się coraz częściej śni, że jest szkoła, siedzę sama na ławce, słucham muzyki, rysuję a wszyscy naokoło mnie się ze mnie wyśmiewają. A tu nagle podchodzi do mnie chłopak-metalowiec i zaczyna ze mną gadać.

Nie wiem co to może znaczyć, o u mnie w szkole nie ma żadnych metalowców.

A wam co się śni?


...Step by step Day by day
Every second counts I can't break away...

Offline

 

#2 2009-08-21 12:27:20

Punki

Wieśniak

Zarejestrowany: 2009-08-21
Posty: 25
Punktów :   

Re: Co się śni

Mi się śni za dużo rzeczy jak się naczytam komiksów, jak naoglądam się kreskówek i za dużo siedzę na dA i forach xD

Offline

 

#3 2009-08-21 12:31:26

August

Rzemieślnik

1240605
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2009-08-21
Posty: 39
Punktów :   
WWW

Re: Co się śni

Oj, co noc mi się coś śni. Rzadko kiedy pamiętam co, ale owszem.

Np. że rośliny chcą zawładnąć nad światem. A wcześniej znienawidzona psorka od geografii z liceum spłynęła pod podłogę sali [w której mieliśmy zajęcia] i zmieniła się w wielkiego świnio-czerwia i mordowała uczniów.

Albo, że z wycieczki szkolnej trafiamy do świątyni złych żywiołów, z której uciekamy po autostradzie [Polskiej] statkiem kosmicznym [na kołach] i dojeżdżamy [!] na planetę śmierci. Na której to wieczny pojedynek prowadzą Alieny, Predatorzy, Marines i Lobo. Uciekając przed nimi wszystkimi, jakimś cudem trafiamy do małego mieszkania, gdzie jest jakiś grubas w koszulce pobrudzonej pizza, a mój kumpel z liceum go rozpoznaje i nawiązują dialog: "- Stary, co tu się k*rwa dzieje!? - nie wiem, k*rwa!" i tak się sen skończył.

Ale to dosyć stare, nowszych nie potrafię już tak przytoczyć.

Offline

 

#4 2009-08-21 12:33:08

Smocza-wladczyni

Majster of dragons

8989151
Skąd: Kaer Morhen
Zarejestrowany: 2009-08-19
Posty: 415
Punktów :   
WWW

Re: Co się śni

Ja mam przeważnie koszmary. Od topienia się, opuszczania ciała, mordowania mnie siekierą po ścigające mnie smoki, gadające drzewa i armageddon. Mnie już w snach nic nie zaskoczy =,=. A najgorsze jest to, że jak mam jakiś miły sen to szybko go zapominam.

Wiem co oznacza twój sen. Czujesz niezrozumienie przez otoczenie, i brak Ci towarzystwa metali. Nie martw się - też tak mam . Szkoda, że mieszkasz tak daleko.


http://i480.photobucket.com/albums/rr165/sharvampire/3990910a2bc33579c938ccafedcad5b4.png

My gallery -> http://smocza-wladczyni.deviantart.com/gallery/
Somewhere around nothing...

Offline

 

#5 2009-08-21 12:51:56

niemamserca

Włóczęga

9438416
Skąd: Białystok
Zarejestrowany: 2009-08-21
Posty: 7
WWW

Re: Co się śni

Mi się często śni taki kolega z podstawówki.
Mieszkałam na innym osiedla, takim wielkim, jakby prywatnym, a on za mną ciągle łaził.
Nie mogłam sobie znaleźć miejsca do rysowania, więc poszłam do domu.
Ale on za mną poszedł. Na klatce schodowej zaczął coś do mnie mówić.
Ja się wkurzyłam i wrzasnęłam na niego.
Zepchnęłam go ze schodów. Niestety nadział się na jakiś metalowy pręt.
Chciałam uciec, ale zapukałam do sąsiadki, żeby zadzwoniła na policję.
Przytuliłam chłopaka (O_o WTF?!) i się obudziłam.
Nie wiem czemu potem była taka ulga...

Offline

 

#6 2009-08-21 13:20:54

mortisza

Rzemieślnik

3653574
Skąd: Dom
Zarejestrowany: 2009-08-21
Posty: 30
Punktów :   
WWW

Re: Co się śni

Smocza-wladczyni napisał:

Ja mam przeważnie koszmary. Od topienia się, opuszczania ciała, mordowania mnie siekierą po ścigające mnie smoki, gadające drzewa i armageddon. Mnie już w snach nic nie zaskoczy =,=. A najgorsze jest to, że jak mam jakiś miły sen to szybko go zapominam.

Wiem co oznacza twój sen. Czujesz niezrozumienie przez otoczenie, i brak Ci towarzystwa metali. Nie martw się - też tak mam . Szkoda, że mieszkasz tak daleko.

Hmmm...Ale co znaczy ten metalowiec który do mnie podchodzi? Przyjaciół z internetu?
Może się kiedyś spotkamy. ^^


...Step by step Day by day
Every second counts I can't break away...

Offline

 

#7 2009-08-21 13:56:25

MadEliveva

Szlachcic

0000007
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2009-08-21
Posty: 121
Punktów :   

Re: Co się śni

Ja mam strasznie zakręcone sny. W zasadzie to lubię, ale czasem wprawia mnie to w niejaką konsternację ^^' Pokazywać wszystkich, które mam zapisane nie ma sensu, ale dla przykładu pokażę fragment jednego:

"Mazałam siebie i ołtarz krwią o.o Wszystko było we krwi, a ja się śmiałam jak dziecko. A potem powiedziałam, że chce sfotografować moje "dzieło sztuki" i wzięłam aparat, ale on się ubrudził krwią i ta krew do środka jakoś się wlała i nie chciał działać... Jeszcze jakoś przed tym ołtarzem były takie postrzępione firanki i one też były miejscami czerwone i umazane... pamiętam jak rękę podnosiłam i się cieszyłam jak ta krew po niej spływała, taka gęsta i te krople takie piękne na białym marmurze ołtarza"


http://img37.imageshack.us/img37/6287/wolvesf.jpg

Offline

 

#8 2009-08-21 15:49:10

Smocza-wladczyni

Majster of dragons

8989151
Skąd: Kaer Morhen
Zarejestrowany: 2009-08-19
Posty: 415
Punktów :   
WWW

Re: Co się śni

Metalowiec świadczy o tym, ze czujesz się samotna w tego typu ludzi i Ci ich brakuje.


http://i480.photobucket.com/albums/rr165/sharvampire/3990910a2bc33579c938ccafedcad5b4.png

My gallery -> http://smocza-wladczyni.deviantart.com/gallery/
Somewhere around nothing...

Offline

 

#9 2009-08-21 16:35:43

Nearyh

Rzemieślnik

Skąd: Mój pokój O.o
Zarejestrowany: 2009-08-21
Posty: 59
Punktów :   
WWW

Re: Co się śni

Ja miałam jakiś czas temu, przynajmniej dla mnie, dziwny sen. Moja sytuacja była (i jest) taka, że straciłam kontakt z bliskimi przyjaciółmi, ale takimi naprawdę bliskimi, bez których nie potrafię żyć. Jak straciłam kontakt, dlaczego - długa historia i sama nie znam na wszystkie pytania odpowiedzi. A sen wyglądał tak:
Był wieczór. Późny, gwiazdy już na niebie... Ja spałam w mieszkaniu przy stajni. I w pewnym momencie wybiegam na zewnątrz, patrzę na plac do jazdy - stoi tam Ona i On. On patrzy w gwiazdy, Ona przenosi na mnie spojrzenie i uśmiecha się lekko. Ja w płacz, podbiegam do nich, coś mówię, nawet już nie pamiętam co, a On, nawet na mnie nie spojrzawszy, odwraca się i odchodzi. Nigdy by tak nie zrobił. Znam go, znałam... Nigdy. I Ona też odchodzi, jednak wciąż się do mnie uśmiechając, nie to, co On. Wpadam w panikę, biegnę za nimi, przeskoczyłam mur, ląduję na drodze prowadzącej do wyjazdu ze stadniny. Patrzę, jest tam tylko Ona. Pytam o Niego. Ona mówi, że już odszedł, po czym znowu się uśmiecha i odchodzi, a ja zostałam na drodze.
I boję się interpretować ten sen, choć obawiam się, że wiem, co oznacza.

Offline

 

#10 2009-08-21 18:55:51

shar-vampire

Tancerz ostrzy

6954598
Call me!
Skąd: Zapomniana Cytadela
Zarejestrowany: 2009-08-20
Posty: 396
Punktów :   
WWW

Re: Co się śni

A mi się śnią pełnometrażowe filmy z udziałem moich postaci z książki. NIE ŻARTUJĘ! Czasem dosypiam, żeby obejrzeć całość ;]

Offline

 

#11 2009-08-21 19:35:17

Shirenai

Szlachcic

Skąd: Secret Forest
Zarejestrowany: 2009-08-21
Posty: 128
Punktów :   

Re: Co się śni

Mi się śnią przeróżne rzeczy od mieszkania na wielkiej szafie nad jeziorem po chociażby ukrywanie się przed zabójcami, bo widziało się jak kogoś mordowali.
Większość moich snów jest z domieszką fantasy, jedne z większą inne z mniejszą ale jednak.
Często także moje sny mają określoną fabułę, trochę jak w książce , bardzo je lubię i zazwyczaj żyje nimi przez cały następny dzień, rozmyślając o nich i jeśli się nie skończyły wymyślając zakończenie.
A najśmieszniejsze są te, których zakończenie zupełnie nie pasuje do reszty, np:
Mieszkałam na Wielkiej Szafie nad jeziorem, w krainie, w której żyły smoki. Raz zapuściłam się do lasu i napadli na mnie, przyleciał smok i mnie uratował. Zaprzyjaźniłam się z nim, latałam sobie na nim itp. Na pobliskie miasto napadły jakieś zombie, kościotrupy i te takie i wraz z innymi smokami z nimi walczyliśmy. Z początku walczyłam na smoku, potem z niego zeszłam i walczyłam mieczem. Trzy smoki zniknęły za zakrętem, poszłam za nimi a tam normalne miasto i moja wychowawczyni pyta się mnie jaką chcę rejestrację do samochodu.


http://i395.photobucket.com/albums/pp35/moonfresh/gallery-81175963.jpg

Offline

 

#12 2009-08-21 22:26:03

Wilcze

Szlachcic

10232546
Zarejestrowany: 2009-08-21
Posty: 133
Punktów :   

Re: Co się śni

W moich snach zawsze, ale to zawsze pojawia się co najmniej jedna superkomórka burzowa, jako bonus czasami powódź lub mała asteroida jak na złość uderzająca akurat w moje osiedle. Poza tym moje sny są niesamowicie głupie.
Przykład? Sen z wczoraj. Byłam na szkolnej wyciecze organizowanej przez kompletnie fikcyjną postać - księdza Buźkę, na którego wszyscy mówili Słoneczko. Przez cały czas bawiłam się figurkami pokemonów z jakimś metalowcem i moją koleżanką z podstawówki, a potem włączył mi się jakiś podkład muzyczny i zaczęłam gadać, jakbym robiła wprowadzenie do jakiegoś filmu, że "Nigdy nie interesowałam się chłopakami. Tym razem jednak, podczas wycieczki z księdzem Słoneczko, coś się we mnie odmieniło..." o.O'


http://img18.imageshack.us/img18/3719/urlxmu.jpg

Offline

 

#13 2009-08-21 22:33:09

Draco

Rycerz

8763430
Zarejestrowany: 2009-08-21
Posty: 68
Punktów :   -1 

Re: Co się śni

Hmmm... co mi się śniło ostatnio x3 ? Hmmm... mój przyjaciel obcięty w dziwny sposób z czubkiem głowy przefarbowanym na taki mocny blond xP wcześniej było coś jeszcze dziwniejszego, ścigałem się z jakimś samochodem, nie było by w tym nic niesamowitego gdyby nie to, że wygrałem.... a jechałem trójkołowym rowerkiem dla dzieci z kierownicą od samochodu xP i kto tu jest HARDCOREM  o.Ó ?

BLESS


Odetchnij... tchnienie daj każdemu słowu... stwórz piękno malowane myślą...

Offline

 

#14 2009-08-23 14:35:57

Leon78657

Tancerz ostrzy

status leon78657
10303415
Call me!
Skąd: Sanok
Zarejestrowany: 2009-08-23
Posty: 407
Punktów :   

Re: Co się śni

Mi jak zawsze śnia sie rzeczy bardzo chaotyczne zmieniające sie jak w kalejdoskopie ostatnio śniło mi się dyktatorskie państwo a zaraz po tem w tym samym śnie zachaczyłęm o jiś całkiemniezwiazany z tym temat niestety nie pamietam juz co to bylo bo nie prowadzę sennika ani jeszcze nie zacząłem ćwiczeń w zapamiętywaniu snów

Offline

 

#15 2009-08-27 13:09:59

koń

Rycerz

Zarejestrowany: 2009-08-27
Posty: 65
Punktów :   
WWW

Re: Co się śni

Najczęściej śni mi się, że jestem smokiem/ mogę się w niego zamieniać i potrafię latać....

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.neo.pun.pl www.ana-promotyle.pun.pl www.pociagidzikiegozachodu.pun.pl www.autocentrum.pun.pl www.poko-gp.pun.pl