Ogłoszenie

Wieszczyć o forum :). Albowiem im liczniejsza nasza zacna kompania, tym wspanialej jest razem.

#1 2009-08-24 11:44:03

Leon78657

Tancerz ostrzy

status leon78657
10303415
Call me!
Skąd: Sanok
Zarejestrowany: 2009-08-23
Posty: 407
Punktów :   

WHFR- czyli Warhammer na papierze.

Chcaiłbym się dowiedzieć co sądzicie o grze Warhammer Fantasy Roleplay.  JA w "Młotku" jestem Gmem od sporego czasu i mógłbym oczywiście goddzinami opowiadać o wspaniałosciach tego Dark Fantasy ale póki ja coś o niej powiem chcę sie dowiedzieć co wy już na jej temat wiecie. Moze na tym formu znajdzie sie jakis zapalony gracz czy GM z którym mógłbym wymienić doswiadczenia.

Offline

 

#2 2009-08-24 23:51:58

FirenSephir

Moderator

3007567
Call me!
Skąd: Mazury
Zarejestrowany: 2009-08-20
Posty: 93
Punktów :   
WWW

Re: WHFR- czyli Warhammer na papierze.

Leon78657 napisał:

Chcaiłbym się dowiedzieć co sądzicie o grze Warhammer Fantasy Roleplay.  JA w "Młotku" jestem Gmem od sporego czasu i mógłbym oczywiście goddzinami opowiadać o wspaniałosciach tego Dark Fantasy ale póki ja coś o niej powiem chcę sie dowiedzieć co wy już na jej temat wiecie. Moze na tym formu znajdzie sie jakis zapalony gracz czy GM z którym mógłbym wymienić doswiadczenia.

Jako, powiem nieskromnie, doświadczony gracz (Prawie, że zawodowy, gdyby taki zawod istniał) grałem w gry komputerowe osadzone w Warhammer 40'000 i Warhammer: Mark of Chaos i powiem że uniwersa są dla mnie bardzo atrakcyjne i chętnie pograłbym sobie w papierową wersję. Ale - jak to bywa zwykle w sprawach roleplejingu - nie ma z kim -.-


http://i262.photobucket.com/albums/ii94/Firensephir/ban.gif

Offline

 

#3 2009-08-25 10:15:12

Wisielec

Zbanowany

Zarejestrowany: 2009-08-21
Posty: 39
Punktów :   

Re: WHFR- czyli Warhammer na papierze.

Jak widać problem pt. "Nie ma z kim grać" ma chyba spory zasięg.

W Młotka chętnie bym pograła, caly setting jest ciekawy i mimo wszystko bliższy europejczykom (jako że świat młotka bazuje na średniowiecznej Europie) niż taki Faerun, przynajmniej takie jest moje zdanie. Specjalnie nie mam okazji grać, dysponuje jedynie masą podręczników, które czytam nałogowo. Tak a propos, Leon - w którą edycję grasz?


http://i239.photobucket.com/albums/ff79/TheBloodWolf/2lxa7f6.png
Na przedzie Pycha podąża z tańczącą latarnią

Offline

 

#4 2009-08-25 10:33:45

Leon78657

Tancerz ostrzy

status leon78657
10303415
Call me!
Skąd: Sanok
Zarejestrowany: 2009-08-23
Posty: 407
Punktów :   

Re: WHFR- czyli Warhammer na papierze.

Wisielec napisał:

Jak widać problem pt. "Nie ma z kim grać" ma chyba spory zasięg.

W Młotka chętnie bym pograła, caly setting jest ciekawy i mimo wszystko bliższy europejczykom (jako że świat młotka bazuje na średniowiecznej Europie) niż taki Faerun, przynajmniej takie jest moje zdanie. Specjalnie nie mam okazji grać, dysponuje jedynie masą podręczników, które czytam nałogowo. Tak a propos, Leon - w którą edycję grasz?

Second Edition w porywach do pierwszej doprawianą moimi usprawnieniami, a u nas w takim Sanoku malutkim były aż 4 drużyny WHFR tyle ze dwie sie rozpadły spowodu wyjazdów na studia badź braku pomysłów niektorych GM'ów...bądź też ich lenisstwa (skubany Frugo). A co do Uniwersum Warhammera 40k to też jestem GM'em papierowego a gra ta nazywa sie Dark Heresy. Obie są świetne. Szkoda ze nie ma figurek i starsznie wolno idzie budowa planszy anm bo bym pograł też w bitewniaczki
ach ta bieda

Offline

 

#5 2010-09-20 20:17:39

Żółwiu

Włóczęga

Zarejestrowany: 2010-09-20
Posty: 2
Punktów :   

Re: WHFR- czyli Warhammer na papierze.

Ha,jako BDAS(Biedne Dziecko Autorskich Systemów),na którymś tam obozie RPG zobaczyłem podstawkę do ,,Młotka'',niczym narkoman na widok bezpańskiej działki chwyciłem,poczytałem....
Od jakiegoś czasu mam własny podręcznik,pięciu graczy(wyrośniętych z etapu ,,to ja go tnę'' i zbiorowej telepatii).Jest świetnie.Mam komu prowadzić

Ostatnio edytowany przez Żółwiu (2010-09-20 20:18:40)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.darkteampl.pun.pl www.klanenemy.pun.pl www.wwsis.pun.pl www.pkmgorkow.pun.pl www.hebipbf.pun.pl