Forum dla fanów fantastyki

Opis forum

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

Ogłoszenie

Wieszczyć o forum :). Albowiem im liczniejsza nasza zacna kompania, tym wspanialej jest razem.

#16 2009-08-30 11:45:21

Wisielec

Zbanowany

Zarejestrowany: 2009-08-21
Posty: 39
Punktów :   

Re: Ulubione gry komputerowe

Sims 2 ^^", Cyvilisation 2, Neverwinter Nights, Heores 3,4,5 ,  Call of C'thulhu : dark corners of the earth, Icy Tower, Pasjans, Dino Island, Claw
Kiedyś była jeszcze taka stara Księga Dżungli, a to było dziesięć ładnych lat temu.


http://i239.photobucket.com/albums/ff79/TheBloodWolf/2lxa7f6.png
Na przedzie Pycha podąża z tańczącą latarnią

Offline

 

#17 2009-08-30 11:48:11

koń

Rycerz

Zarejestrowany: 2009-08-27
Posty: 65
Punktów :   
WWW

Re: Ulubione gry komputerowe

Icy tower i Dino island? Łoh.... pamiętam, swego czasu też błam od tego uzależniona xD

Offline

 

#18 2009-08-30 11:54:20

Wisielec

Zbanowany

Zarejestrowany: 2009-08-21
Posty: 39
Punktów :   

Re: Ulubione gry komputerowe

Zwłaszcza Icy Tower uzależniało jak diabli xD Mogłam w to grać godzinami


http://i239.photobucket.com/albums/ff79/TheBloodWolf/2lxa7f6.png
Na przedzie Pycha podąża z tańczącą latarnią

Offline

 

#19 2009-08-30 14:55:51

Leon78657

Tancerz ostrzy

status leon78657
10303415
Call me!
Skąd: Sanok
Zarejestrowany: 2009-08-23
Posty: 407
Punktów :   

Re: Ulubione gry komputerowe

Wisielec napisał:

Zwłaszcza Icy Tower uzależniało jak diabli xD Mogłam w to grać godzinami

normalnie jak tetris

Offline

 

#20 2009-08-30 21:12:22

Wilcze

Szlachcic

10232546
Zarejestrowany: 2009-08-21
Posty: 133
Punktów :   

Re: Ulubione gry komputerowe

Najbardziej uzależniająca gra? Super Mario Bros na pegazusie ;3 Do dziś pamiętam, jak mając cztery czy pięć lat potrafiłam siedzieć nad tym pięć godzin bez przerwy. Nie ma to jak klasyka.

Ostatnio edytowany przez Wilcze (2009-08-30 21:13:10)


http://img18.imageshack.us/img18/3719/urlxmu.jpg

Offline

 

#21 2009-08-31 13:27:50

shar-vampire

Tancerz ostrzy

6954598
Call me!
Skąd: Zapomniana Cytadela
Zarejestrowany: 2009-08-20
Posty: 396
Punktów :   
WWW

Re: Ulubione gry komputerowe

Z nowszych Monster Hunter Freedom Unite, God of War (I i II), wszelkie części The Elder Scrollsów, Doom 3, The Endless Forest (o ile można to nazwać grą ), Lair, Flow, Infamous.... I więcej, i więcej.

Ciężko mi wierzyć, że Buggerfalla i Arenę też przeszłas

Co do Lair? Słyszałam o tym, ale u mnie nie przeszło. U redaktorów gry-online też nie. Średnia ocen na 10 - 5,7.  *śmiech*



Ok, teraz ja się pochwalę swoją listą:

1. Widziałam, emocjonowałam się, bardzo lubię - ale nie tkę:
- Dead Space,
- Alien vs Predator 2
- Dawn of War 2
- Need for Speed: Most Wanted
- Splinter Cell 3 - Chaos Theory (grałam z Sephirkiem w multi ^^ )
- Fallout 3, Fallout 2 i 1


2. Moje ulubione ^^

- Baldurs Gate 1, 2 + Tron Bhaala -> KAŻDY FAN RPG POWINIEN PRZEJŚĆ, żeby nazywać się fanem RPG ;]
- Warhammer 40k Dark Crusade
- Thief Dark Project, Thief 2 the Metal Age, Thief Deadly Shadows -> wspaniała!
- Spore
- Age of Wonders
- Croc
- Warcraft 3 i Frozen Throne
- Morrowind i Oblivion
- Prince of Persia 2, 4 (ta najnowsza, z Eliką)

To chyba tyle. Sephir nazwał mnie wczoraj oldschoolowcem ;] Tak, lubię stare gry, bardziej niż nowe. Można pograć dłużej niż 10 godzin.
-

Offline

 

#22 2009-08-31 19:26:54

Leon78657

Tancerz ostrzy

status leon78657
10303415
Call me!
Skąd: Sanok
Zarejestrowany: 2009-08-23
Posty: 407
Punktów :   

Re: Ulubione gry komputerowe

shar-vampire napisał:

Z nowszych Monster Hunter Freedom Unite, God of War (I i II), wszelkie części The Elder Scrollsów, Doom 3, The Endless Forest (o ile można to nazwać grą ), Lair, Flow, Infamous.... I więcej, i więcej.

Ciężko mi wierzyć, że Buggerfalla i Arenę też przeszłas

Co do Lair? Słyszałam o tym, ale u mnie nie przeszło. U redaktorów gry-online też nie. Średnia ocen na 10 - 5,7.  *śmiech*



Ok, teraz ja się pochwalę swoją listą:

1. Widziałam, emocjonowałam się, bardzo lubię - ale nie tkę:
- Dead Space,
- Alien vs Predator 2
- Dawn of War 2
- Need for Speed: Most Wanted
- Splinter Cell 3 - Chaos Theory (grałam z Sephirkiem w multi ^^ )
- Fallout 3, Fallout 2 i 1


2. Moje ulubione ^^

- Baldurs Gate 1, 2 + Tron Bhaala -> KAŻDY FAN RPG POWINIEN PRZEJŚĆ, żeby nazywać się fanem RPG ;]
- Warhammer 40k Dark Crusade
- Thief Dark Project, Thief 2 the Metal Age, Thief Deadly Shadows -> wspaniała!
- Spore
- Age of Wonders
- Croc
- Warcraft 3 i Frozen Throne
- Morrowind i Oblivion
- Prince of Persia 2, 4 (ta najnowsza, z Eliką)

To chyba tyle. Sephir nazwał mnie wczoraj oldschoolowcem ;] Tak, lubię stare gry, bardziej niż nowe. Można pograć dłużej niż 10 godzin.
-

Bugerfalla nie da się przejść pzrez buga hahahah

Offline

 

#23 2009-08-31 23:07:47

FirenSephir

Moderator

3007567
Call me!
Skąd: Mazury
Zarejestrowany: 2009-08-20
Posty: 93
Punktów :   
WWW

Re: Ulubione gry komputerowe

Leon78657 napisał:

shar-vampire napisał:

Z nowszych Monster Hunter Freedom Unite, God of War (I i II), wszelkie części The Elder Scrollsów, Doom 3, The Endless Forest (o ile można to nazwać grą ), Lair, Flow, Infamous.... I więcej, i więcej.

Ciężko mi wierzyć, że Buggerfalla i Arenę też przeszłas

Co do Lair? Słyszałam o tym, ale u mnie nie przeszło. U redaktorów gry-online też nie. Średnia ocen na 10 - 5,7.  *śmiech*



Ok, teraz ja się pochwalę swoją listą:

1. Widziałam, emocjonowałam się, bardzo lubię - ale nie tkę:
- Dead Space,
- Alien vs Predator 2
- Dawn of War 2
- Need for Speed: Most Wanted
- Splinter Cell 3 - Chaos Theory (grałam z Sephirkiem w multi ^^ )
- Fallout 3, Fallout 2 i 1


2. Moje ulubione ^^

- Baldurs Gate 1, 2 + Tron Bhaala -> KAŻDY FAN RPG POWINIEN PRZEJŚĆ, żeby nazywać się fanem RPG ;]
- Warhammer 40k Dark Crusade
- Thief Dark Project, Thief 2 the Metal Age, Thief Deadly Shadows -> wspaniała!
- Spore
- Age of Wonders
- Croc
- Warcraft 3 i Frozen Throne
- Morrowind i Oblivion
- Prince of Persia 2, 4 (ta najnowsza, z Eliką)

To chyba tyle. Sephir nazwał mnie wczoraj oldschoolowcem ;] Tak, lubię stare gry, bardziej niż nowe. Można pograć dłużej niż 10 godzin.
-

Bugerfalla nie da się przejść pzrez buga hahahah

Właśnie dlatego my (tzn Ja i Shar) nie wierzymy XD

Co do moich ulubionych gier, to niestety musze przyznac ze w tej materii jestem niestały w uczuciach :,( Gram w tylko gry, które naprawdę mnie wciągną To, że jakaś gra należy do moich ulubionych, poznaje po częstotliwości wracania do niej XD W tej chwili do tej prestiżowej kategorii zaliczałyby się Oblivion, Dead Space (o tak, o tej grze dlugo nie zapomne) Fahrenheit(Indigo Prophecy za granica - świetna gra, do ktorej wielokrotnie wracalem - niestety gdzies tak w 3/4 traci klimat) Dzisiaj klikalem sobie ponownie w Wiedźmina.

Ogólnie, mam sobie taki mały segregatorek, w którym umieszczam gry do których często chciałbym wracać. W tej chwili znajdują się w nim:
Oblivion
X-Men Origins: Wolverine (Uncaged Edition)
Mass Effect
Prototype
Dawn Of War II
Spore
Civilization IV
Need For Speed: Most Wanted
C&C3: Tiberium Wars
Homeworld 2
Fallout 3(w rangingu "najulubiensze na czele" bylby na podium)

Uoch, sie wyżyłem... ^^;


http://i262.photobucket.com/albums/ii94/Firensephir/ban.gif

Offline

 

#24 2009-09-01 07:48:22

Nach

Zbanowany

Zarejestrowany: 2009-08-27
Posty: 28
Punktów :   

Re: Ulubione gry komputerowe

shar-vampire napisał:

Co do Lair? Słyszałam o tym, ale u mnie nie przeszło. U redaktorów gry-online też nie. Średnia ocen na 10 - 5,7.  *śmiech*

Też było takie moje zdanie do momentu gry. Żadnego z błędów skrzętnie opisywanych w recenzjach nie było


Gdyby ryby miały rowery, to w każdej rzece byłby Tour de France.

Offline

 

#25 2009-09-01 10:12:05

Smocza-wladczyni

Majster of dragons

8989151
Skąd: Kaer Morhen
Zarejestrowany: 2009-08-19
Posty: 415
Punktów :   
WWW

Re: Ulubione gry komputerowe

Każdy ma inny gust. Ja na przykład uwielbiam grę Wiedźmin za fabułę, grafikę za wszystko. Najdłużej zaś tyrałam heroes mgiht and magic 3 bo miałam słaby komputer przez wiele lat i tylko kilka gier chodziło. Dlatego zbyt długą listą pochwalić się niestety nie mogę, aczkolwiek te dwie gry są naprawdę niezłe.


http://i480.photobucket.com/albums/rr165/sharvampire/3990910a2bc33579c938ccafedcad5b4.png

My gallery -> http://smocza-wladczyni.deviantart.com/gallery/
Somewhere around nothing...

Offline

 

#26 2009-09-01 10:46:02

Nach

Zbanowany

Zarejestrowany: 2009-08-27
Posty: 28
Punktów :   

Re: Ulubione gry komputerowe

Wiedźmin miał bezcenne sytuacje, o cytatach nie wspomnę
Chociaż książka jak wiadomo lepsza ;]


Gdyby ryby miały rowery, to w każdej rzece byłby Tour de France.

Offline

 

#27 2009-09-01 12:09:19

suicune94

Wieśniak

8002221
Call me!
Skąd: Pabianice
Zarejestrowany: 2009-09-01
Posty: 27
Punktów :   
WWW

Re: Ulubione gry komputerowe

Moje najulubieńsze gry w które grałam są różnych gatunków.
Na pierwszym miejscu postawiłabym starą, dobrą serię Warcrafta, zwłaszcza III Regin of Chaos i dodatek The Frozen Throne. Zaczęłam grać, jak byłam w czwartej klasie podstawówki. Jako jedyna wśród chłopaków w sali informatycznej... Nie byłam uprzyjemie traktowana przez niektórych osobników... Ale w końcu kolega z klasy nauczył mnie co i jak.
Na drugim miejscu postawiłabym dopiero WoWa. Jest to najbardziej popularna gra MMORPG. Jets na drugim miejscu, gdyż ostatni dodatek WotLK zniesmaczył mnie. Teraz już jest trailer do nadchodzącego dodatka Cataclysm, z Worgenami u Ally (yay, mamy wilkołaki!) i Goblinami w Hordzie.
Na trzecim miejscu postawię Heroes Of Might And Magic III. Chyba najbardziej klimatyczna gierka strategiczna. S-W mnie zaraziła (ale szkoda, że ze mną nie pograła xD, a przyznam się, że miałam ochotę zagrać przeciwko sobie). Nie grałam jeszcze w IV i V. Raczej w nie nie pogram.
Czwarte miejsce przyznaje The Sims 3. W końcu pozbyliśmy się tego żmudnego czekania na wczytanie się rodziny i nareszcie mamy większą wygodę dobierania ciuchów i makijażu. xD
Piąte miejsce... Serie Final fantasy! A zwłaszcza VII i VIII. W VII spodobała mi się fabuła, a w VIII aspołeczny Squal (mruh!).
Szóste miejsce nadaję serii NFS! Most Wanted to moja ulubiona gra z tej serii. Spodobały mi się tamtejsze lokacje i pościgi z policją. xD Nie grałam w Carbona (na PC, grałam na PSP), Pro Street i Undercover. :3
Miejsce siódme dam... NHL 09! Hahaha! Nie spodziewaliście się, że dziewczyna gra w hokeja! A to się zdziwicie. Nie chciałam być gorsza od brata, który jest fanatykiem tych gier, więc również poczęłam grać, odkąd tylko miałam kompa (3 klasa podstawówki).

Narazie tyle. Lista się poszerza bardzo szybko.
Grałam w więcej gier, niż są tu podane. Linage ][, GTA Vice City, różne gry na emulatory (w tym Pokemony xD)... Teraz szykuję się na granie w SPORE. ;D

Offline

 

#28 2009-09-01 12:10:31

shar-vampire

Tancerz ostrzy

6954598
Call me!
Skąd: Zapomniana Cytadela
Zarejestrowany: 2009-08-20
Posty: 396
Punktów :   
WWW

Re: Ulubione gry komputerowe

Też było takie moje zdanie do momentu gry. Żadnego z błędów skrzętnie opisywanych w recenzjach nie było

Nie sprawdzę, bo nie mam PS3, ale ciężko mi uwierzyć, bo Gry-Online to najlepszy serwis tego typu w Polsce. I chłopcy się nie mylą

Offline

 

#29 2009-09-01 12:31:20

Smocza-wladczyni

Majster of dragons

8989151
Skąd: Kaer Morhen
Zarejestrowany: 2009-08-19
Posty: 415
Punktów :   
WWW

Re: Ulubione gry komputerowe

Nach napisał:

Wiedźmin miał bezcenne sytuacje, o cytatach nie wspomnę
Chociaż książka jak wiadomo lepsza ;]

Ja smakuję tą książkę, czytam powoli by zbyt szybko się nie skończyła. Teraz wciąż jestem jeszcze w ,,Chrzcie ognia". Wiem, ze kiedy się skończy poczuję taką pustkę i chęć czegoś więcej dlatego też się nie spieszę. Wiedźmin jest świetny, mam ostatnio bzika na punkcie tej postaci, książki, gry... W pokoju wisi mapa świata i miliard tryliard wydruków, rysunków, loga z wiedźmińskim medalionem. Achm Wiedźmin wymiata. Bardzo podoba mi się cały bestiariusz wiedźmiński oparty na wierzeniach słowiańskich, dzięki temu łatwiej to poczuć i uwierzyć. Sapkowski dysponował niebanalną wiedzą o średniowieczu, zwyczajach i wierzeniach dlatego też powstało tak wspaniałe dzieło. Jak na dzień dzisiejszy jest to moja książka numer jeden .


http://i480.photobucket.com/albums/rr165/sharvampire/3990910a2bc33579c938ccafedcad5b4.png

My gallery -> http://smocza-wladczyni.deviantart.com/gallery/
Somewhere around nothing...

Offline

 

#30 2009-09-01 12:44:40

Nach

Zbanowany

Zarejestrowany: 2009-08-27
Posty: 28
Punktów :   

Re: Ulubione gry komputerowe

shar-vampire napisał:

Gry-Online to najlepszy serwis tego typu w Polsce. I chłopcy się nie mylą

IGN twierdziło podobnie, jednak nie mam pojęcia na jakiej podstawie wyszły oceny typu, że gra ssie, bo pad nie rozpoznaje komend czy, że gra się tnie. Niczego takiego nie ma xD Aaale, ocena ocenie nie równa.

Smocza-wladczyni napisał:

Bardzo podoba mi się cały bestiariusz wiedźmiński oparty na wierzeniach słowiańskich, dzięki temu łatwiej to poczuć i uwierzyć. Sapkowski dysponował niebanalną wiedzą o średniowieczu, zwyczajach i wierzeniach dlatego też powstało tak wspaniałe dzieło.

I moim zdaniem całkiem fajnie wpojono to w grę. Klimat ma świetny. Jedyne czego mi brakowało to lepszej roboty motion-capture. Nie mam pojęcia, czy w ogóle ją stosowano przy tworzeniu, ale mnie postacie wydają się momentami zbyt statyczne (walka oczywiście jest świetnie animowana). Po prostu brakowało mi typowo dobrze zrobionych animacji zwykłych gestów. Głosy są dynamiczne, a postacie stoją sztywno z twarzą bez wyrazu...
I fenomen kwestii postaci typu "Jak się zdenerwuję to potrafię srogo przypieprzyć!".
Ciekawe jak to w końcu z konsolową wersją.


Gdyby ryby miały rowery, to w każdej rzece byłby Tour de France.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.pociagidzikiegozachodu.pun.pl www.ana-promotyle.pun.pl www.poko-gp.pun.pl www.neo.pun.pl www.zakreklama.pun.pl