Ogłoszenie

Wieszczyć o forum :). Albowiem im liczniejsza nasza zacna kompania, tym wspanialej jest razem.

#1 2009-08-24 23:38:53

Ric Simane

Rzemieślnik

10320780
Skąd: Szczecin
Zarejestrowany: 2009-08-24
Posty: 51
Punktów :   
WWW

Witam

Skoro już się tu rozgościłem, to może w końcu się przywitam, choć nigdy nie byłem w tym dobry.

Na imię mi Paweł, mam 19 lat. Od października będę studiował informatykę na Zachodniopomorskim Uniwersytecie Technologicznym. Ogólnie spokojny ze mnie facet, zawsze skłonny do pomocy, szczery, zawsze niezdecydowany życiowy pesymista, trochę niepoprawny marzyciel, a trochę stąpający twardo po ziemi realista. Wierzący katolik. Z rzeczy, które lubię:
-fantastykę - w  miarę możliwości staram się w tym siedzieć. Wszystko co tylko z fantastyką jest związane .
-ptaki - kocham te małe latadła ^^. Urocze są. Gady w sumie też lubię. Tylko ssaki jakoś mojego entuzjazmu nie budzą .
-pisać - opowiadania... Ale nie tylko. Od wielu lat udzielam się na wielu forach internetowych, a na kilku przestrzegam również porządku ^^.
-rower - tu chyba nie trzeba wiele mówić.
-fotografia - aparat mam kiepski, ale robię zdjęcia zawsze gdy tylko mam do tego sposobność .
-soundtracki - czyli muzyka z filmów i gier, a także utwory ambient. Ale spokojnie, innej muzyki też słucham xD
-RPG - nie mam szczęścia do RPGów, ale mimo to staram się w nie grać. D&D, neuroshima, warhammer itd.
-zwariowany humor - specyficzny typ humoru. Trochę głupawy, nie każdy musi go lubić .
-yoyo - mam i trenuję. Już kilka sztuczek potrafię.
-kreskówki - trochę to dziecinne, ale wciąż lubię je od czasu do czasu oglądać.

Co ciekawe choć jestem na informatyce, wcale za tym tak bardzo nie przepadam . Nie ma jakoś szczególnie rzeczy, których nie lubię, choć jeśli nie chcecie mnie drażnić, to nie używajcie przy mnie nagminnie angielskich zwrotów .

Starczy na początek . Chyba, że macie jakieś pytania .


"Magii się nie pije" Kruk
http://images14.fotosik.pl/94/320e38e262832382.gif

Offline

 

#2 2009-08-25 00:27:38

shar-vampire

Tancerz ostrzy

6954598
Call me!
Skąd: Zapomniana Cytadela
Zarejestrowany: 2009-08-20
Posty: 396
Punktów :   
WWW

Re: Witam

Miło nam Cię tu powitać
Jak znajdę chwilkę przelecę się na dA i dam watcha

Offline

 

#3 2009-08-25 10:48:25

Leon78657

Tancerz ostrzy

status leon78657
10303415
Call me!
Skąd: Sanok
Zarejestrowany: 2009-08-23
Posty: 407
Punktów :   

Re: Witam

shar-vampire napisał:

Miło nam Cię tu powitać
Jak znajdę chwilkę przelecę się na dA i dam watcha

Możesz mi odrazu przesłąc link pzrez gg bo ja jestem leniwszy trochę Sharku.

Offline

 

#4 2009-08-25 12:32:54

Shirenai

Szlachcic

Skąd: Secret Forest
Zarejestrowany: 2009-08-21
Posty: 128
Punktów :   

Re: Witam

Witaj


http://i395.photobucket.com/albums/pp35/moonfresh/gallery-81175963.jpg

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.krwawi.pun.pl www.txcrashday.pun.pl www.bialaczka.pun.pl www.ironbroasg.pun.pl www.antyk.pun.pl